Tak dla sportu

Klient: Europa Centralna

Wyzwanie: Kreacja Eventu, który zaprezentuje ofertę sklepów sportowych

 Na początku postawiliśmy sobie pytanie: do kogo skierować komunikację i gdzie jest największa pustka komunikacyjna. I zamiast konkurować z innymi i rywalizować o uwagę sportowców, my postanowiliśmy skoncentrować się na tych osobach, które sportu nie uprawiają. Ryzykowny ruch. Ale się udało.

Zorganizowaliśmy duży eventów TAK DLA SPORTU – TWÓRCZO-AKTYWNIE-KOLOROWO. Nie była to weekendowa akcja, ale dwumiesięczny kampania komunikacyjna, która oprócz celów sprzedażowych, realizowała również cele wizerunkowe. Przez ponad 2 wakacyjne miesiące motywowaliśmy ludzi do uprawiania sportu, a pomagały nam w tym gwiazdy, m.in.:  Krystiana Herby, Roberta Burnejki, Paweła Nastuli, Krzysztofa Golonki i Tomasza Kuchara. Sportowcy poprowadzili warsztaty sportowe     i motywacyjne dla dzieci i młodzieży. Dzięki podjętej współpracy z uczelniami wyższymi powstały punkty konsultacyjne z udziałem dietetyka, fizjoterapeutów i ekspertów ds. rehabilitacji ruchowej. W akcji udział wzięli także profesjonalni animatorzy sportowi, instruktorzy różnych dyscyplin sportowych, Policja.

O naszej akcji informowały takie media, jak: TVN, Polskie Radio, Dzienni Zachodni, a także portale naszemiasto.pl oraz wirtualna polska.

Narzędzia: Event, PR, Outdoor, Media Relations

Kategorie
CSR