O AGENCJI

Jesteśmy niezależną, wrocławską agencją działającą na rynku od 2006 roku. Nasze kompetencje zweryfikowały zarówno duże globalne marki, jak i małe lokalne biznesy.

Do każdego projektu, bez względu na to, czy jest to stworzenie ulotki, czy zaprojektowanie zintegrowanej kampanii komunikacyjnej, podchodzimy z jednakowym zaangażowaniem, wkładając w projekt cały nasz potencjał. 

Staramy się stworzyć dla Klienta oryginalny i efektywny pomysł, który spełni jego oczekiwania, a dla nas stanowić będzie źródło twórczej satysfakcji. Dbamy o to, by nasze koncepcje przekładały się na udane egzekucje. Jesteśmy też otwarci na współpracę z licznymi specjalistami z innych branż. Lubimy się uczyć i integrować wiedzę.

Każdemu z Klientów poświęcamy maksimum czasu. Wnikliwie badamy świat marki i jej konsumentów. Nie ma u nas zleceń drugorzędnych, dla nas małe zadania są równie ważne, jak te duże. Naszą najlepszą reklamą są zadowoleni Klienci.

TAK PRACUJEMY

I ROBIMY TO Z MYŚLĄ O KLIENCIE

W 2006 roku stworzyliśmy agencję, która z czasem poszerzała zakres swoich usług. Tworzymy kreatywne realizacje i angażujemy do tego cały zespół, łącząc nasze umiejętności.

Tworzymy kreację online i offline i łączymy wszystkie środki komunikacji, by uzyskać określone cele. Budujemy właściwy balans pomiędzy strategią biznesową a kreacją.

Pracujemy w stałym i doświadczonym zespole accountów, zapraszając do współpracy wielu twórców i realizatorów przedstawiających zawsze świeże i oryginalne wizje artystyczne.