Otrzymaliśmy nagrodę – Brązowy Spinacz dla Prerii!

6 grudnia 2019

6 grudnia byliśmy w Hotelu Hilton w Warszawie na Uroczystej Gali wręczenia nagród w konkursie Złote Spinacze 2019. Zostaliśmy nominowani do nagrody w kategorii sektorowej Technologia/IT/Telekomunikacja, do której zgłosiliśmy projekt kampanii rekrutacyjnej w rozszerzonej rzeczywistości, przygotowany dla Capgemini Polska. Nasz projekt otrzymał od jury Brązowy Spinacz!

Kampanię rekrutacyjną „Love your career, ace your career” wspieraliśmy w pierwszym trymestrze roku 2019. Rozpoczęliśmy od przygotowania aplikacji w rzeczywistości rozszerzonej, czyli innowacyjnej technologii, idącej ramię w ramię z tzw. rzeczywistością wirtualną oraz zaimplementowania do niej specjalnego quizu, który miał za zadanie pokazać użytkownikom aplikacji, czy pasują do pracy w Capgemini. Gdy aplikacja powstała i można było pobrać ją z Google Play lub AppStore, wdrożyliśmy kampanię promującą ten projekt – reklamy wizualne oraz film video. Nasz nagrodzony projekt jest pierwszą w Polsce kampanią rekrutacyjną poprowadzoną właśnie w AR. 

Rzeczywistość AR istniejąca dzięki tej aplikacji łączy (jeszcze) odległe, bardzo innowacyjne rozwiązanie technologiczne i to, co (wciąż) bliskie i znane – przestrzeń miejską. Aby wejść do świata rozszerzonej rzeczywistości, wystarczy ściągnąć aplikację i nakierować swój smartphone na odpowiednio zaprogramowany przez twórców marker, który przeniesie cyfrowe informacje i obiekty do fizycznej przestrzeni miejskiej

Złote Spinacze mają na celu zwiększenie profesjonalizmu i podnoszenie standardów w branży public relations poprzez promowanie najlepszych, najbardziej kreatywnych i rzetelnie wykonywanych projektów w obszarze PR zrealizowanych w Polsce.