Otwarcie N-Parku we Wrocławiu

5 września 2019

29 sierpnia miało miejsce otwarcie nowego N-parku na terenie Wrocławia przy ulicy Maślickiej. Jako agencja Preria podjęliśmy się zadania organizacji tego wydarzenia oraz przygotowania dla niego wsparcia medialnego. Przygotowaliśmy scenariusz uroczystości oraz zadbaliśmy o oprawę zgodną z KV inwestora.W to letnie przedpołudnie o godzinie 11 na scenie pojawili się prowadzący wydarzenie – Tomasz Krajewski oraz KrzysztofŁobodziński. Oficjalna część uroczystości się rozpoczęła. Po przemowach przedstawicieli inwestora, najemców oraz lokalnych władz nastąpiło przecięcie wstęgi – N-Park przy ulicy Maślickiej został oficjalnie otwarty! Dla klientów odwiedzających nowo otwarte centrum handlowe przygotowaliśmy liczne atrakcje. Na scenie kilkukrotnie pojawiała  się orkiestra, która oczarowała zebranych swoim brzmieniem. Duże wrażenie na zebranych zrobił także występ grupy teatralnej oraz pokaz najmłodszych artystów z przedszkola, którzy tańczyli do znanych szlagierów.Event nie mógł obyć się bez konkursów i zabaw, które sprawiły wszystkim dużo radości i frajdy. Zarówno dorośli, jak i dzieci rywalizowali na scenie o cenne nagrody przygotowane przez najemców centrum handlowego.

W pobliżu sceny rozstawiliśmy namioty, w których czekały na klientów kolejne atrakcje. Dorośli i dzieci mogli nauczyć się pleść wianki, zagrać w rodzinną mega jengę oraz stworzyć wielkie bańki mydlane. Maluchy garnęły do stanowiska, na którym malowano im buźki. Natomiast dorośli zasiadali na rowerze i wyjeżdżali sobie zdrowy sok na Energorowerze. A wokół namiotów iluzjonista zabawiał gości magicznymi sztuczkami.

Wystosowaliśmy zaproszenie do wybranych przedstawicieli mediów wrocławskich oraz zorganizowaliśmy briefing prasowy z przedstawicielem N-Parku. Relacja z wydarzenia ukazała się w lokalnych mediach.

N-Park jest centrum handlowym typu convenience, w którym można zrobić podstawowe zakupy blisko domu. W centrum znajdują się sklepy oferujące artykuł spożywcze, elektronikę, modę rodzinną, akcesoria drogeryjne oraz sportowe. W budynku mieszczą się także dwa lokale gastronomiczne oraz siłownia. N-Park przy ulicy Maślickiej kieruje swoją ofertę przede wszystkim do mieszkańców osiedli Maślice i Stabłowice.

Kategorie
Nasze realizacje