Zgotowaliśmy warsztaty…

29 maja 2019

…warsztaty kulinarne z Ewą Wachowicz! A wszystko zaczęło się od koncepcji i poprowadzenia konkursu „Przypraw nas o zachwyt” na Facebooku „Appetita. Smak i Styl”, w którym do wygrania był Thermomix, zapas przypraw Appetita oraz wspominane warsztaty. Jako agencja byliśmy odpowiedzialni za koncept, prowadzenie i projekty graficzne całego konkursu, a także szczegółową realizację i obsługę eventu weekendowego dla zwycięzców.

Spośród wielu zgłoszonych prac – zdjęć apetycznych potraw – wybraliśmy zwycięzców, których zabraliśmy na stylowy weekend z Appetitą do Krakowa.

Pierwszego dnia – w piątek – zwycięzcy konkursu „Przypraw nas o zachwyt” mieli okazję bliżej poznać przedstawicielki Appetity oraz Ewę Wachowicz – razem zjedliśmy uroczystą kolację w jej autorskiej restauracji „Zalipianki”. Feeria smaków zaczarowała wszystkich gości, a czas płynął na rozmowach, wymianie kulinarnych doświadczeń i wzajemnym poznawaniu się.

W sobotę, wypoczęci i gotowi na nowe wrażenia wyruszyliśmy do studia Kulinarne Kreacje. Po oficjalnych gratulacjach i wręczeniu nagród, rozpoczęły się wyczekane warsztaty kulinarne z Ewą Wachowicz. Uczestnicy uczyli się przyrządzać kulinarne pyszności i poznawali tajniki stylowego podawania potraw. Relacje z tego wydarzenia opublikowaliśmy na Fanpage’u „Appetita. Smak i Styl”.

Warsztaty upłynęły w bardzo przyjemnej atmosferze – oby więcej takich spotkań, doprawionych szczyptą smaku, w gronie pasjonatów gotowania. Tym bardziej, że uczestnicy zdradzili nam, że czekają na kolejne nasze konkursy.

Więcej tutaj.