WAKACYJNA KAMPANIA REKRUTACYJNA DLA CAPGEMINI

31 sierpnia 2017

We współpracy z Capgemini Software Solutions Center zaprojektowaliśmy wakacyjną kampanię rekrutacyjną pod hasłem  „Pakuj się do nowej pracy”, która wystartowała 1 lipca 2017 roku.

Jest to akcja skierowana do kandydatów do pracy w Capgemini, przebiega równocześnie we Wrocławiu i Poznaniu. Celem kampanii jest wsparcie procesu rekrutacyjnego wyróżniającym konceptem reklamowym. W ramach tego powstały reklamy wielkoformatowe, internetowe, spoty radiowe a także działania w mediach społecznościowych.
Oprócz oprawy wizualnej stworzyliśmy odpowiednio stargetowaną kampanię na Facebooku, reklamę billboardową w strategicznych miejscach Poznania i Wrocławia, przeprowadziliśmy promocję banerową na portalach tematycznych oraz kampanię radiową o zasięgu regionalnym.

O firmie Capgemini:

Grupa Capgemini, która obchodzi w roku 2017 swoje 50-lecie zatrudnia ponad 190 tysięcy osób w ponad 40 krajach. Globalny lider w dostarczaniu usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingowych odnotował w 2016 roku globalny przychód w wysokości 12,5 mld euro. Wspólnie z klientami, Capgemini tworzy i dostarcza rozwiązania biznesowe, technologiczne i cyfrowe, które pasują do ich potrzeb i umożliwiają im osiąganie innowacyjności oraz konkurencyjności. Głęboko wielokulturowa organizacja opracowała własny sposób pracy, the Collaborative Business ExperienceTM oraz własny globalny model dostarczania usług  – Rightshore®.9

Kategorie
Aktualności