Nowa kampania wizerunkowa dla Capgemini

1 grudnia 2016

We współpracy z Capgemini Software Solutions Center przeprowadziliśmy kampanię zintegrowaną „Dzięki naszym programistom takie rzeczy się nie zdarzają!”. Jest to akcja wizerunkowa skierowana zarówno do programistów z zewnątrz, jak i pracowników firmy. Kampanię zrealizowaliśmy we Wrocławiu i Poznaniu.

Problemem klienta jest brak znajomości sztandarowych projektów firmy zarówno w środku organizacji, jak i na zewnątrz. Naszym zadaniem było stworzenie kreacji i konceptu, a także zaproponowanie narzędzi promocji akcji wizerunkowej, która przedstawiałaby projekty prowadzone przez Capgemini Software Solutions Center. W ramach tego powstały reklamy wielkoformatowe, internetowe, a także działania w mediach społecznościowych. Wszystkie formy kierowały do stworzonego dla klienta landing page’a.
Oprócz oprawy wizualnej stworzyliśmy stargetowane reklamy na Facebooku, reklamę billboardową w strategicznych miejscach Poznania i Wrocławia oraz przeprowadziliśmy promocję banerową na portalach tematycznych.

Capgemini
Zatrudniając ponad 180 000 osób w ponad 40 krajach, Capgemini jest jednym z czołowych dostawców usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingu na świecie. Grupa odnotowała w 2015 globalny przychód w wysokości 11,9 mld euro. Wspólnie z klientami, Capgemini tworzy i dostarcza rozwiązania biznesowe i technologiczne, które są dopasowane do ich potrzeb i pozwalają osiągnąć zaplanowane rezultaty. Głęboko wielokulturowa organizacja opracowała własny sposób pracy, The Collaborative Business ExperienceTM oraz własny globalny model dostarczania usług – Rightshore®.

Kategorie
Nasze realizacje