NIE PRZESYPIAJ WAKACJI

20 sierpnia 2016

We współpracy z Capgemini Software Solutions Center przeprowadziliśmy promocję akcji wakacyjnej „Nie przesypiaj wakacji”. Jest to akcja skierowana do doświadczonych programistów.

 

Naszym zadaniem było stworzenie kreacji i konceptu, zachęcającego do podjęcia wakacyjnego wyzwania i kontaktu z firmą w celu negocjacji warunków zatrudnienia. Oprócz oprawy wizualnej stworzyliśmy stargetowane reklamy na Facebooku oraz przeprowadziliśmy promocję banerową na wrocławskich portalach.

Capgemini

Zatrudniając ponad 180 000 osób w ponad 40 krajach, Capgemini jest jednym z czołowych dostawców usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingu na świecie. Grupa odnotowała w 2015 globalny przychód w wysokości 11,9 mld euro. Wspólnie z klientami, Capgemini tworzy i dostarcza rozwiązania biznesowe i technologiczne, które są dopasowane do ich potrzeb i pozwalają osiągnąć zaplanowane rezultaty. Głęboko wielokulturowa organizacja opracowała własny sposób pracy, The Collaborative Business ExperienceTM oraz własny globalny model dostarczania usług  – Rightshore®.

Kategorie
Nasze realizacje