Klimat jak w start-up’ie, benefity jak w korpo

5 kwietnia 2016

Z początkiem marca nawiązaliśmy współpracę z Capgemini Wrocław i Poznań, prowadząc PR oddziałów oraz kampanię wspomagającą rekrutację programistów Java.

Zaplanowaliśmy kompleksową obsługę PR-ową oraz kampanię outdoorową i działania online – od reklam z użyciem Google AdWords, reklamy banerowej oraz Facebook Ads, po content i e-mail marketing. Dla klienta przygotowaliśmy całą strategię i kreację oraz nadzorujemy działania w celu optymalizacji opłacalności reklam.

Capgemini

Zatrudniając ponad 180 000 osób w ponad 40 krajach, Capgemini jest jednym z czołowych dostawców usług konsultingowych, technologicznych i outsourcingu na świecie. Grupa odnotowała w 2015 globalny przychód w wysokości 11,9 mld euro. Wspólnie z klientami, Capgemini tworzy i dostarcza rozwiązania biznesowe i technologiczne, które są dopasowane do ich potrzeb i pozwalają osiągnąć zaplanowane rezultaty. Głęboko wielokulturowa organizacja opracowała własny sposób pracy, The Collaborative Business ExperienceTM oraz własny globalny model dostarczania usług  – Rightshore®.