Superbohaterowie na urlopie

22 października 2015

W październiku rozpoczęliśmy kampanię promocyjną i komunikację w social mediach dotyczącą działań CSR-owych Grupy Muszkieterów.

Grupa Muszkieterów to największa grupa franczyzowa w Polsce pod względem obrotów w kategorii supermarketów spożywczych oraz dom i ogród. Zrzesza takie podmioty, jak Intermarche i Bricomarche. Grupa Muszkieterów prowadzi również rozbudowane działanie nakierowane na społeczną odpowiedzialność biznesu i rozwój społeczności lokalnych: wspólnie z PCK zbiera krew, buduje place zabaw dla dzieci, umożliwia kobietom z małych miejscowości zrobienie badań mammograficznych oraz corocznie, w okresie świąt Bożego Narodzenia, organizuje konwój muszkieterów.

By poinformować Polaków o swoich działaniach oraz zwiększyć liczbę osób uczestniczących i korzystających z akcji społecznych organizowanych przez Grupę Muszkieterów, zaproponowaliśmy klientowi niestandardowe i kreatywne działania komunikacyjne na Facebooku.  Kampania jest prowadzona pod hasłem „Wyślij Superbohatera na urlop”, a jej celem jest pokazanie siły wspólnego działania. Stworzyliśmy koncept, który polega na wysyłaniu superbohaterów na urlop i przejmowaniu ich obowiązków przez fanów na Facebooku.

https://www.facebook.com/MDruzyna

www.superbohaterowienaurlopie.pl

Kategorie
Nasze realizacje