Magazyn “CUPRUM”

2 marca 2015

Zgodnie z założeniami briefu, nowy magazyn custom-made pełni podwójną funkcję: prosprzedażową oraz wizerunkową, realizując jednocześnie zadania z obszaru PR wśród lubińskiej społeczności.

W magazynie „Cuprum” połączyliśmy cechy tytułu shoppingowego, magazynu lifestylowego oraz informatora miejskiego w spójną, dopracowaną merytorycznie i graficznie całość.

„Cuprum” prezentuje bieżące trendy w oparciu o ofertę najemców Galerii, uzupełniając kolumny shoppingowe atrakcyjnymi wywiadami, reportażami i poradami.

4-kolumnowa sekcja miejska wraz z rozbudowanym działem „Kultura”, przygotowane we współpracy z lubińskimi instytucjami kultury, korespondują z rolą rzeczywistego miejskiego centrum, jaką w Lubinie pełni Cuprum Arena.

Szczególny nacisk położyliśmy na luksusowy klimat magazynu, który pod każdym względem może śmiało konkurować z najlepszymi płatnymi tytułami. Również parametry techniczne: objętość (64 strony!), format, doskonałej jakości papier, lakierowana i klejona okładka w pełni odpowiadają standardom obowiązującym w segmencie prestiżowej prasy kobiecej.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym wydaniem magazynu “Cuprum”.

Kategorie
Nasze realizacje