Maraton Robienia na Drutach

29 października 2014

W miniony weekend (25-16.10) zbieraliśmy pieniądze dla Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Autyzmem.

Wielki Maraton Robienia na Drutach był częścią akcji Przytulny Październik. Zaprosiliśmy wszystkich, którzy potrafili dziergać lub dopiero chcieli nauczyć się robienia na drutach do włączenia się w akcję, ponieważ za każdy centymetr szalika, który powstał w Nova Park, dyrekcja centrum zobowiązała się do przekazania 1 zł na cel charytatywny. Gościem specjalnym wydarzenia była aktorka Anna Guzik.

Beneficjentem akcji było Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem, wspierane przez klub Stal Gorzów. Zawodnicy klubu pojawili się na naszym wydarzeniu i sami spróbowali wydziergać trochę szalika – oczywiście w barwach klubu!

Oprócz żużlowców na naszej scenie pojawili się tancerze, którzy zaprezentowali taniec Bachata oparty na bliskim kontakcie partnerów. Zobaczyliśmy też, jak zrelaksować się z joginami z klubu Pure.

W trakcie Maratonu działało nasze Przytulne Studio Foto, w którym wielkie maskotki zapraszały do zrobienia sobie z nimi bezpłatnego zdjęcia. Nasze maskotki można było spotkać również na Bulwarze, gdzie rozdawały free hugs – przytulały wszystkich chętnych!

W ciągu jednego dnia udało nam się z pomocą Klientów Nova park wydziergać aż 33 m szalika – tym samym na ręce fundacji przekazano 3300 zł.

Nasza Agencja była pomysłodawcą, organizatorem i koordynatorem tej satysfakcjonującej akcji CSR.

Kategorie
Nasze realizacje