Kampania CSR Roku 2014

23 października 2014

Wymyślona i przeprowadzona przez Agencję Preria kampania społeczna Tak dla sportu – Twórczo, Aktywnie, Kolorowo zdobyła uznanie w oczach Rady Polskich Centrów Handlowych.

Doroczne nagrody PRCH Retail Awards przyniosły CH Europa Centralna, dla którego przeprowadziliśmy akcję, wyróżnienie w kategoriiKampania CSR Roku 2014.

Jest to dla nas szczególnie cenne wyróżnienie, ponieważ CSR stanowi ważny obszar w działalności Agencji – bardzo lubimy angażować się w projekty ważne społecznie i widzimy w nich przyszłość marketingu w wielu różnych branżach.

Gratulujemy naszemu Klientowi – CH Europa Centralna i dziękujemy, że zdecydował się zaufać nam i postawić na tak nietypową kampanię.

Kampania społeczna TAK dla SPORTU – Twórczo, Aktywnie i Kolorowo została pomyślana jako próba włączenia się w działania na rzecz walki z problemem nadwagi i otyłości wśród dzieci i młodzieży. Głównym założeniem kampanii była promocja aktywności sportowej oraz właściwych nawyków żywieniowych wśród przedstawicieli najmłodszego pokolenia. Zaplanowane akcje zachęcały dzieci i młodzież do prowadzenia zdrowszego i aktywniejszego trybu życia.

W ramach kampanii, w dniach 29-30 czerwca raz 6-7 lipca 2013 na terenie Centrum Handlowego Europa Centralna odbył się szereg akcji
o charakterze edukacyjnym  i sportowym. W czasie dwóch weekendów gwiazdy sportu, m.in. Krystian Herba, Robert Burneika, Paweł Nastula, Krzysztof Golonka podczas warsztatów edukacyjnych opowiadały dlaczego sport jest ważny w życiu i jak kształtuje naszą osobowość, psychikę i poczucie wartości.

Polska Rada Centrów Handlowych to największa w Polsce organizacja skupiająca firmy związane z branżą centrów oraz ulic handlowych.  PRCH jest stowarzyszeniem not-for-profit, zrzeszającym ponad 200 firm działających w branży nieruchomości handlowych. Polska Rada Centrów Handlowych jest narodowym partnerem International Council of Shopping Centers (ICSC) i działa na terenie Polski od 2003 roku.

Konkurs PRCH Retail Awards został stworzony na wzór najbardziej prestiżowych w branży nagród ICSC – Międzynarodowej Rady Centrów Handlowych i europejskich rad centrów handlowych. Program adresowany jest do deweloperów, zarządców oraz najemców i obejmuje trzy kategorie główne: Centrum Handlowe Roku, Sieć Handlowa Roku i Marketing centrów i sieci handlowych.

Kategorie
Aktualności