W-F czy Wi-fi?

7 września 2014

W sobotę 30.08.2014 w Pasażu Grunwaldzkim niemal setka sportowców i naukowców w niecodzienny sposób powitała nowy rok szkolny. Program wydarzenia łączył naukę z aktywnością fizyczną, aby pokazać, że można znaleźć zdrowy balans między czasem poświęconym na zajęcia sportowe i tym  spędzanym przed komputerem. Gościem specjalnym wydarzenia był Mariusz Czerkawski.

Pomysłodawcą i organizatorem całości wydarzenia była Agencja Preria.

W trakcie akcji WF czy wi-fi uczniowie mogli podjąć sportowe wyzwania rzucane przez mistrzów: hokeja (Mariusz Czerkawski), akrobatyki (Alina Orikhovska), karate (Łukasz Wójcik), tańca (Michał Skawiński), wioślarstwa (Paweł Rańda), sumo, czy buli – popularnych dyscyplin The World Games Wrocław 2017.
Natomiast Wrocławskie Humanitarium i Centrum Badawcze EIT+ zaprosiło małych i ciekawskich eksperymentatorów do laboratorium pełnego kolorów i emocji.
Matematycy pokazali, jak bawić się rozwiązując łamigłówki.

Uczestnikom warsztatów sportowych i naukowych rozdaliśmy aż 1000 nagród!

Ważnym punktem dnia był Wielkim Turniej Szkolny, w którym zmierzyły się drużyny z czterech wrocławskich gimnazjów. W trzech rundach uczniowie musieli wykazać się umiejętnościami logicznego i kreatywnego myślenia, wiedzą i sprawnością fizyczną. Zwycięska drużyna zabrała do swojej szkoły wielofunkcyjną tablicę multimedialną ufundowaną przez Pasaż Grunwaldzki.

Całemu wydarzeniu towarzyszyła akcja charytatywna, podczas której zbieraliśmy z wrocławską fundacją HOBBIT środki finansowe na zajęcia pozaszkolne dla potrzebujących dzieci. Dzięki hojności Klientów i dyrekcji Pasażu Grunwaldzkiego fundacja otrzymała tego dnia 3.000 zł.

Kategorie
Nasze realizacje