Nowa strona www CODA Invest

13 maja 2014

CODA Invest to firma, która specjalizuje się w kreowaniu, zarządzaniu i rozwijaniu projektów biznesowych. Chcąc dotrzeć do szerokiego grona Klientów m.in. z branży deweloperskiej i finansowej, firma zdecydowała się na odświeżenie swojego wizerunku i podkreślenie swojej obecności m.in. w Internecie.

Zadanie stworzenia strony www zostało powierzone naszej agencji. Najważniejszym zadaniem było przedstawienie szerokiego spektrum działalności firmy w nowoczesny i przystępny dla użytkownika sposób.

Zdecydowaliśmy się na zaproponowanie Klientowi strony typu responsive design – jest to technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna urządzenia, na którym jest wyświetlany (np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów). Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na wielkich ekranach (np. Full HD),
jak i na ekranach smartfonów czy tabletów.

Responsive design, ciekawy system nawigacji oparty na auto przewijaniu i czysty, biznesowy layout dały nam w efekcie stronę nowoczesną, spełniającą wszelkie oczekiwania Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z tą realizacją.

Kategorie
Nasze realizacje