Nasze 10 lat!

25 lutego 2014

Jaki jest bilans pierwszych 10 lat członkostwa w Unii Europejskiej dla Polski? Jak bardzo zmieniły się przez ten czas lokalne społeczności? Kto był największym beneficjentem akcesji i czy wykorzystano wszystkie związane z nią szanse? Jak bardzo czujemy się Europejczykami i czy korzystamy z przysługujących nam praw?

Wraz z Przedstawicielstwem Regionalnym Komisji Europejskiej w Polsce zapraszamy do dyskusji na powyższe tematy podczas trzech otwartych debat, które odbędą się we Wrocławiu (5 marca), Poznaniu (27 marca) i Zielonej Górze (17 kwietnia).

Na pierwsze spotkanie zaprosiliśmy wybitnych przedstawicieli świata biznesu i ekonomii, gospodarki i nauki. W debacie udział wezmą:

a także maturzyści z III LO im. Adama Mickiewicza we Wrocławiu, którzy w trakcie debaty oksfordzkiej przedstawią plusy i minusy członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Spotkanie poprowadzi red. Krzysztof Janoś z portalu money.pl.

Debaty to nie jedyne działanie związane z obchodami 10-lecia naszej obecności w UE, w które się angażujemy. Wszystkich uczniów zapraszamy do udziału w konkursie „Moje 10 lat w Unii Europejskiej”.

Nasza agencja odpowiada za scenariusz i organizację trzech debat i towarzyszącego im konkursu, a także przygotowanie wszystkich materiałów reklamowych, w tym filmu przedstawiającego obecność w Unii Europejskiej z perspektywy „Polaka – Europejczyka – Obywatela”.

Kategorie
Aktualności