Marki z sercem

11 grudnia 2013

Dziesięciolecie to ważne wydarzenie w historii każdego przedsiębiorstwa. Firma Megamedia chciała swój jubileusz uczynić jeszcze bardziej niezwykłym i poprosiła nas o zorganizowanie akcji charytatywnej na rzecz potrzebujących dzieci. Zaproponowaliśmy wyjątkowy, charytatywny konkurs „Marki z sercem”.

W zamku Topacz w pełnej emocji rywalizacji o najlepiej ozdobiony gigantyczny piernik-serce wzięli udział znani wrocławianie: walczący
w Sejmie o prawa najsłabszych, na co dzień poruszający się na wózku poseł Sławomir Piechota, znana z akcji charytatywnych wieloletnia dziennikarka telewizyjna Wanda Ziembicka-Has, wspierająca poszkodowanych w klęskach żywiołowych wicewojewoda Ewa Mańkowska oraz ceniony za zaangażowanie na rzecz młodzieży wicemistrz olimpijski Paweł Rańda. Wynik zawodów trudno było przewidzieć, jedno było jasne od samego początku – prawdziwymi zwycięzcami będą dzieci z ośrodków, do których trafią nagrody konkursowe.

Rywalizacja od początku była bardzo zacięta, a o zwycięstwie w konkursie decydowały naprawdę drobiazgi. Prawie 15 minut pracy z wielkim piernikowym sercem pozwoliło wykazać się nie tylko zdolnościami manualnymi, poczuciem estetyki, ale i umiejętnością zdobywania sympatii jury, którym w tym przypadku była publiczność.

Werdykt był jednoznaczny i od dzisiaj wiemy już, że najlepszym specjalistą we Wrocławiu od dekorowania pierników-gigantów jest poseł Sławomir Piechota.

Zwycięzca oraz „pokonani” nie kryli zadowolenia z udziału w akcji „Marki z sercem”. Jak stwierdził Paweł Rańda, wicemistrz olimpijski
z Pekinu: „Prawdziwymi zwycięzcami tego konkursu były dzieci. To one będą korzystać ze sprzętu, który zostanie przekazany wskazanym dzisiaj instytucjom. Każda z nich wykonuje bardzo ważną pracę i cieszymy się, że chociaż w taki sposób możemy wesprzeć ich działania”.

Kategorie
Nasze realizacje