Flaga The World Games 2017

15 listopada 2013

Rozpoczęliśmy współpracę przy promocji jednej z największych imprez sportowych na świecie – The World Games 2017. Pierwszą akcją propagującą ideę Światowych Igrzysk Sportowych w jaką się zaangażowaliśmy jest road show flagi:

Flaga The World Games 2017 wędruje po wrocławskich szkołach. Każde takie odwiedziny będą okazją do zapoznania się z kolejnymi dyscyplinami, które będą rozgrywane w ramach wrocławskich igrzysk w 2017 roku, a tych jest ponad 40.

Zależy nam na sukcesie organizacyjnym i sportowym. Staramy się przybliżyć naszej młodzieży dyscypliny, które są rozgrywane na igrzyskach. Stąd też pomysł na tournée flagi po szkołach połączone z prezentacją wszystkich 40 dyscyplin. Dzięki takim prezentacjom możemy zyskać nie tylko wspaniałych kibiców na przyszłość, którzy gościnnie przyjmą przybyłych sportowców i widzów, ale być może – przyczynimy się do wykreowania przyszłych medalistów. Wierzymy, że z pomocą mediów uda nam się stworzyć dobrą atmosferę wokół tej niezwykłej imprezy” – mówi  Piotr Przygoński, który odpowiada za przygotowania do igrzysk we Wrocławiu.

Przeniesieniom flagi towarzyszą sportowe zmagania uczniów i mistrzowskie pokazy zawodowców oraz debaty poświęcone The World Games – Światowym Igrzyskom Sportowym. Do dyspozycji młodzieży  będą sportowcy, uczestnicy i medaliści poprzednich igrzysk, organizatorzy bezpośrednio odpowiedzialni za przygotowania do imprezy.

Wstępne szacunki mówią, że w czasie The World Games do Wrocławia przyjedzie ponad 500 tysięcy gości, około 4 tysięcy sportowców
i przynajmniej kilkadziesiąt ekip telewizyjnych relacjonujących na żywo zmagania zawodników biorących udział w Światowych Igrzyskach Sportowych.

Kategorie
Nasze realizacje