Kulturalne zakupy

15 sierpnia 2013

Niebawem koniec wakacji i początek intensywnych przygotowań do nowego roku szkolnego. Aby ten czas był dla wszystkich łatwy i przyjemny przygotowaliśmy szereg atrakcji dla Klientów CH Europa Centralna.

Już 20 sierpnia rozpoczyna się akcja pod nazwą „Kulturalne zakupy do szkoły”. Chcielibyśmy, żeby szkolnym wydatkom towarzyszyła możliwość skorzystania z kulturalnej oferty regionu. Wszyscy, którzy w okresie od 20 sierpnia do 1 września dokonają zakupów w CH Europa Centralna będą mogli odebrać zaproszenia-niespodzianki oraz bilety na różne ciekawe wydarzenia kulturalne na Śląsku.

W tym samym okresie szczególnie gorąco zapraszamy do Europy Centralnej wszystkich miłośników książek. Wzorując się na najlepszych trendach europejskich postanowiliśmy wesprzeć ideę bezpłatnego wymieniania się książkami. Do akcji „Uwolnij książkę” zapraszamy całe rodziny, młodszych i starszych. Od 20 sierpnia w galerii Centrum pojawią się specjalnie oznakowane regały z książkami. Zabawa polega na nieustannej wymianie książek pomiędzy zainteresowanymi czytelnikami, a dodatkową wartością jest tu popularyzacja czytania i walor bezgotówkowej wymiany pomiędzy ludźmi, dla których książka ma wymiar nie tylko materialny, ale i kulturalny.

Przygotowania do szkoły to nie tylko książki, zeszyty oraz przybory do pisania i rysowania. To również kompletowanie odpowiednich strojów i butów. Podczas ostatniego weekendu wakacji – 31 sierpnia i 1 września organizujemy akcję „Zdrowa stópka” dedykowaną właśnie maluchom i ich rodzicom. W czasie akcji specjaliści i eksperci pomogą dobrać właściwe obuwie dla najmłodszych i podpowiedzą jak właściwie dbać o prawidłowy rozwój stóp u dziecka. W programie akcji – oprócz porad i konsultacji – zajęcia korekcyjne i różne zabawy dla maluchów.

Początek szkoły do dla dzieci zawsze wielkie przeżycie. Aby im ten start ułatwić przygotowaliśmy akcję pod nazwą „Dzieci mają głos”. W programie znajdą się m.in. pokazy małej chemii, warsztaty szybkiego uczenia się – mnemotechniki, zabawy z moderatorami, galeria zajęć pozaszkolnych. Europa Centralna stanie się miejscem prezentacji oferty kulturalnej dla dzieci i młodzieży, swoje propozycje przedstawią różne instytucje kulturalne, w tym lokalne domy kultury.

Na zakończenie naszej letniej akcji proponujemy „Koncertowy weekend rabatów”. Europa Centralna stanie się w dniach 13-15 września miejscem wyjątkowych okazji i promocji.  15 września będzie dniem dobrego stylu i ciekawych aranżacji. Do dyspozycji Klientów Europy Centralnej będą profesjonalna stylistka oraz architekt wnętrz. Dzięki ich pomocy odpowiednio dobierzemy garderobę i być może poprawimy wystrój swoich mieszkań i domów.

Po udanych zakupach wielki finał letniej akcji. Wszystkich miłośników utworu „Ona tańczy dla mnie” zapraszamy na niezapomniany koncert i szaloną zabawę z zespołem Weekend. Koncert rozpocznie się 15 września o godz. 18:00.

Kategorie
Nasze realizacje