Wielkie Otwarcie Centrum Handlowego

25 marca 2013

Na początku marca jedno z największych centrów handlowych w Polsce – Europa Centralna przywitało pierwszych klientów. Zaplanowany i zrealizowany przez Agencję Preria trzydniowy program inauguracyjny obfitował w koncerty, pokazy, porady oraz konkursy: całą gamę atrakcji zróżnicowanych pod względem zainteresowań oraz wieku.

W ciągu trzech dni, program inauguracyjny oraz oferta handlowa Europy Centralnej zachęciła rzeszę klientów – parking od rana do późnych godzin wieczornych był wypełniony po brzegi. Zdecydowana większość najemców osiągnęła lepsze niż zakładano wyniki sprzedaży.

Podczas programu inauguracyjnego Europy Centralnej, klientów bawili znani i lubiani goście. Wśród nich znaleźli się m.in. Tomasz Jacyków– ceniony stylista, Robert Makłowicz – gospodarz popularnych programów kulinarnych, Anna Guzik – aktorka, Rafał Brzozowski – piosenkarz oraz zespół The Chance.  Aby nikogo nie ominął żaden szczegół z uroczystego otwarcia Centrum pierwszy dzień był relacjonowany na żywo na antenie Radia CCM. W piątek, na kanapie radiowego „Studia Europa” zasiedli m.in. przedstawiciele instytucji kulturalnych: Muzeum w Gliwicach, Muzeum Górnośląskiego, gliwickiego kina „Amok”, Domu Muzyki i Tańca oraz Opery Śląskiej w Bytomiu. Na scenie powitaliśmy również artystów z Gliwickiego Teatru Muzycznego, którzy zaprezentowali widzom fragmenty musicalu „Tarzan” z muzyką i słowami Phila Collinsa.

Nie mogło zabraknąć promocji i konkursów – klienci korzystali z rabatów przygotowanych przez najemców Centrum oraz wygrywali wartościowe bony na zakupy.

Trzy dni upłynęły pod znakiem dobrej zabawy. Dzieci wzięły udział w „Słodkim Show”, czyli pokazie robienia cukierków i lizaków, zabawach z ulubieńcem najmłodszych Ronaldem McDonaldem oraz próbowały swoich sił w interaktywnych grach. Te ostatnie przyciągały również dorosłych.

Wisienką na torcie podczas trzydniowego maratonu otwarciowego było wyłonienie zwycięzców w trwającym do niedzieli konkursie „Najlepsza Droga do Nagród”. Pierwsze miejsce zajęła Barbara Wrońska z Radzionkowa, wygrywając voucher na wycieczkę zagraniczną o wartości sześciu tysięcy złotych.

Europa Centralna liczy 67 tys. metrów kwadratowych i jest jednym z największych tego typu obiektów komercyjnych w Polsce. Połączenie galerii i parku handlowego, oferuje Klientom możliwość zrobienia wszystkich niezbędnych zakupów – od artykułów spożywczych, przez materiały do budowy domu, po ubrania z najnowszych kolekcji.

Kategorie
Nasze realizacje