Marzec w Europie Centralnej

25 marca 2013

Trzydniowe otwarcie Europy Centralnej było początkiem atrakcji czekających na Klientów nowego Centrum Handlowego. Cały marzec obfitował w przygotowane przez nas niespodzianki, konkursy i eventy.

Z okazji Dnia Kobiet przeprowadziliśmy specjalny konkurs „Twój Dzień w Europie Centralnej”, dzięki któremu każda pani mogła poczuć się piękna i wyjątkowa. Uczestniczką zabawy „Twój Dzień w Europie Centralnej” mogła zostać każda pani zgłoszona do udziału przez bliską osobę podczas trwania audycji „CCM Twoja radiostacja” – męża, syna czy też przyjaciółkę. Trzy najpiękniej zarekomendowane panie zostały poinformowane o wygranej w szczególny sposób – 8 marca pojawiliśmy się u nich z niespodzianką: bukietem kwiatów oraz zaproszeniem do udziału w pokazie wiosennych kolekcji. Pokaz poprzedziła bezpłatna metamorfoza pod okiem stylistki, makijażystki i fryzjera. Wyróżnione Panie otrzymały także nagrody rzeczowe – biżuterię, ubrania i obuwie.

Świętowaniu Dnia Kobiet w Europie Centralnej towarzyszyła m.in. „Aleja Gwiazd Douglas”, (każda Klientka mogła skorzystać z porady stylisty i wizażysty), pokazy mody nowych kolekcji, a na zakończenie modowe show na witrynach sklepów z udziałem modeli i modelek.

Kolejne weekendy marca dedykowaliśmy Świętom Wielkanocnym – zaaranżowaliśmy Zielone Wiosenne Wyspy – dekoracje, które stworzyły prawdziwie wiosenną atmosferę w Centrum. Przy wyspach spotkać można było maskotki królików i kurczaczków, z którymi chętnie fotografowały się dzieci.

Agencja Preria odpowiadać będzie za działania marketingowe Europy Centralnej przez cały rok. Klienci mogą spodziewać się wielu wyjątkowych wydarzeń!

Kategorie
Nasze realizacje