Gotowi na zmiany

4 grudnia 2012

Współczesne życie społeczno-gospodarcze niesie ze sobą wiele wyzwań. Jednym z najważniejszych jest gotowość do zmian, które dotykają również rynek pracy. Aby wspierać uczestników współczesnego rynku pracy Rada OPZZ Województwa Dolnośląskiego oraz Związek Pracodawców Dolnego Śląska realizowały projekt edukacyjny – „Gotowi na zmiany”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Konferencja podsumowująca projekt odbyła się 15 i 16 listopada 2012r. w Trzebnicy i zgromadziła pracodawców, przedstawicieli administracji publicznej, organizacji zrzeszających pracodawców, członków związków zawodowych, a także pracowników, którzy uczestniczyli w 3 wcześniejszych seminariach.

Agencja Preria została poproszona o przygotowanie materiału promocyjnego z konferencji do emisji na antenie TVP Wrocław. Do naszych zadań należało zarówno opracowanie scenariusza i wykonanie zdjęć, jak i prac post produkcyjnych (montażu i udźwiękowienia).

Gotowy materiał można było zobaczyć w TV 28 i 29 listopada (godz. 19.20).  W każdej chwili można obejrzeć wideo dołączone do tego newsa. Zapraszamy także na nasz kanał w YouTube.

Kategorie
Nasze realizacje