Zdobyliśmy Europę Centralną

28 listopada 2012

Wygraliśmy przetarg Helical Poland na kompleksową obsługę marketingową nowopowstającego Centrum Handlowego Europa Centralna. Będzie to ponadregionalne Centrum w formule galeria + park handlowy, pierwszy na Śląsku i największy w Polsce obiekt tego typu.

Wyjątkowy charakter Europa Centralna zawdzięcza nie tylko powierzchni – na 67 tys. metrach kwadratowych będzie ponad 120 sklepów, m.in. Tesco Extra, Castorama, Jula, Ski Team, RTV Euro AGD, Saturn, SMYK, Solar, Reserved, H&M, KappAhl, Cubus, CCC, Lindex, Rossman czy Douglas, ale także bardzo dogodnej lokalizacji. Centrum powstaje w Gliwicach, na skrzyżowaniu autostrad A1 i A4 zwanym Węzłem Sośnica. Zmotoryzowanym Klientom Europa Centralna udostępni bezpłatny parking na 2,3 tys. aut.

Łatwy dostęp i różnorodna oferta handlowa skierowana do wszystkich grup Klientów, z uwzględnieniem licznych atrakcji dla dzieci, mają zapewnić Centrum popularność nie tylko wśród mieszkańców Gliwic, ale i podróżnych zmierzających na zachód i południe Europy.

Uwagę Klientów ma też przyciągać charakterystyczna kreacja, przygotowana przez Agencję Preria. Zaangażowanie Agencji obejmuje szerokie spektrum działań, od opracowania strategii komunikacji, kreacji ATL i BTL, digital (w tym mediów społecznościowych), poprzez organizację eventów (w tym tygodnia otwarcia) i ambient marketingu oraz prowadzenia działań PR w lokalnych mediach.

Kategorie
Aktualności