„Plastik – Metal – Songs” na jubileusz Alby

29 listopada 2011

Kolorowe pojemniki na odpady podwieszone pod sufitem, plastikowe i metalowe kontenery służące za instrumenty, a wśród nich znakomici artyści Capitolu – tak w gmachu Opery Wrocławskiej firma WPO Alba świętowała swoje 60-te urodziny.

Niebanalny spektakl muzyczny wyreżyserowany przez Konrada Imielę to projekt stworzony specjalnie na tę okoliczność. Producentem i organizatorem koncertu jest nasza agencja.

Koncert zatytułowany „Plastik – Metal – Songs”, który odbył się 28 listopada w Operze Wrocławskiej to wydarzenie podsumowujące tegoroczne obchody jubileuszu firmy.

„Koncert „Plastic – Metal – Songs” to z pewnością wydarzenie oryginalne. Z jednej strony autorski projekt, do którego zaprosiliśmy artystów Teatru Muzycznego Capitol, z drugiej niestandardowa forma „product placement” z wykorzystaniem pojemników na odpady, które stanowiły ponad 100-elementową scenografię i posłużyły jako instrumenty dla muzyków.  Zależało nam na pokazaniu pozytywnego i innowacyjnego oblicza popularnych kontenerów na śmieci, które potraktowane twórczo odegrały rolę fantastycznego instrumentarium” –mówi Wioletta Jastrzębska z Agencji PRERIA.

Podczas koncertu można było usłyszeć aranżacje takich utworów jak: „Stand by me”, „Don’t give up” Petera Gabriela, „Goldeneye”, czy podsumowujący galę – „Don’t worry, be happy”. Aranżację muzyczną przygotował Adam Skrzypek. Autorem scenografii był Michał Hrisulidis, a wydarzenie wyreżyserował Konrad Imiela.

Kategorie
Nasze realizacje