Sukces aukcji charytatywnej

24 listopada 2011

Rysunki Andrzeja Wajdy, książki podarowane przez Lecha Wałęsę, plakat z autografem Tadeusza Różewicza, zdjęcie z autografem Agnieszki Radwańskiej czy kask Tomasza Golloba, to tylko niektóre z cennych fantów przekazane Fundacji Między Niebem a Ziemią na potrzeby specjalnej aukcji zorganizowanej w Hotelu Radisson Blu we Wrocławiu. Wydarzenie uświetnił występ Kabaretu Elita oraz wernisaż wystawy fotograficznej „Kobiety Prawa 2012” autorstwa Pauli Rettinger – Wietoszko.

Celem aukcji było wsparcie nieuleczalnie chorych dzieci przez ogólnopolskie środowiska prawnicze. Podczas licytacji zebrano około 30 tys. zł. Aukcję objął swoim patronatem Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz. Środki zostaną przekazane podopiecznym Fundacji.

“Kobiety Prawa 2012″ to inicjatywa Fundacji Między Niebem a Ziemią, skupiająca wspólniczki i partnerki najlepszych kancelarii prawnych       w Polsce

Fundacja została założona w marcu 2011 roku przez Sylwię Zarzycką – prawniczkę, współwłaścicielkę jednej z wrocławskich kancelarii prawnych. Organizacja nie tylko oferuje pomoc finansową swoim podopiecznym, ale przede wszystkim udziela prawnego wsparcia,        np. w zakresie przygotowania pozwu i reprezentowania poszkodowanych w sądzie. Ważnym aspektem działalności Fundacji jest także stworzenie środowisku prawniczemu możliwości zaangażowania się w działalność społeczną. „Kobiety Prawa 2012” to pierwsza z cyklu akcji organizowanych po to, by wspierać podopiecznych i popularyzować w środowisku prawniczym oraz biznesowym ideę niesienia pomocy.

Nasza agencja zajęła się wsparciem promocyjnym dla Fundacji. Mamy nadzieję, że zwiększy to jej rozpoznawalność, a tym samym efekty działań fundacyjnych.

Kategorie
Nasze realizacje