O AGENCJI

Jesteśmy niezależną, wrocławską agencją działającą na rynku od 2006 roku. Nasze kompetencje zweryfikowały zarówno duże globalne marki, jak i małe lokalne biznesy.

Do każdego projektu, bez względu na to, czy jest to stworzenie ulotki, czy zaprojektowanie zintegrowanej kampanii komunikacyjnej, podchodzimy z jednakowym zaangażowaniem, wkładając w projekt cały nasz potencjał. Staramy się bardziej, ponieważ napędza nas ambicja dogonienia największych graczy na rynku.   

Każdemu z Klientów poświęcamy maksimum czasu . Wnikliwie badamy świat marki i jej konsumentów. Nie ma u nas zleceń drugorzędnych, dla nas małe zadania są równie ważne, jak te duże. Naszą najlepszą reklamą są zadowoleni Klienci.

TAK PRACUJEMY

I ROBIMY TO Z MYŚLĄ O KLIENCIE

W 2006 roku stworzyliśmy agencję, która z czasem poszerzała zakres swoich usług. Tworzymy kreatywne realizacje i angażujemy do tego cały zespół, łącząc nasze umiejętności.

Tworzymy kreację online i offline i łączymy wszystkie środki komunikacji, by uzyskać określone cele. Budujemy właściwy balans pomiędzy strategią biznesową a kreacją.

Pracujemy w stałym i doświadczonym zespole accountów, zapraszając do współpracy wielu twórców i realizatorów przedstawiających zawsze świeże i oryginalne wizje artystyczne.